Recenze

Selfie dron Lily – Recenze

Lily je snad nejúžasnější hračka která přichází na trh. Je to dron který umožní kdykoliv a kdekoliv natočit vaše selfie video či fotku. Stačí vyhodit do vzduchu a už kolem vás krouží, fotí a potažmo natáčí. Nebo prostě za vámi jen létá a natáčí vaši jízdu na kole či kolečkových bruslích, jednoduše na čemkoli až do rychlosti 40km/h.

lily-drone-with-tracking-device-1024x576

Materiál a rozměry

Lily je vyrobená z černého polykarbonátu a hliníku, rozměry jsou 26×26 cm a výška 8 cm, váží 1,3 kg a je vodotěsná podle IP 67. Vydrží 20 minut letu a nabíjí se dodávanou nabíječkou dvě hodiny. Je nastavená tak, aby létala min 1,75 metrů nad vaší hlavou a max 15 metrů vysoko, což je ovšem pro vaše selfie úplně ideální. Kamera má úžasných 12 Mpix na fotky a video HD 1080p 60 fps / 720p 120 fps. Díky snímkování můžete natáčet tzv “slow motion” – zpomalená videa.

Ovládání

Lily samozřejmě nelétá úplně sama, je k ní dálkové ovládání, tzv “traking device”, kterým jí dáte příkazy, zda má kroužit, nebo vás následovat. Poté dáte ovladač do kapsy a Lily vás podle něj sleduje a natáčí. Po zastavení ji vypnete a ona přistane. Samozřejmostí je aplikace jak pro android, tak iOS. Aplikace umí i následnou úpravu vašich videí.

Cena a dostupnost

Jediný problém asi bude cena, jelikož v předprodeji vyjde na 699 dolarů plus poštovné. Ano v předprodeji, protože prodej bude zahájen až v únoru příštího roku a cena bude 999 dolarů plus poštovné. Někomu to za to stát může, posuďte sami na videu.

Také by jsme vás jště rádi upozornili, že se vyrojili okamžitě levné napodobeniny a různé podvodné stránky, ale Lily je jen jedna a to na stránkách https://www.lily.camera/

Přejeme vám bezvětrné dny a hodně pěkných selfíček

Pro svetdronu.net napsal tento článek: Petr Klimeš

Jeden komentář

  1. Nic proti nadseni ale Lily nikdo nikdy ani z prestiznich webu nedostal na test. Nikdo tudiz nevidel aktualni video. Ma digitalni stabilizaci tedy jako Parrot Bebop ovsem pomerne nejasny typ. Zabudovanou baterii nelze menit takze jeden let a dat do krabice. Ovladani take nejasne. Mozna to bude fajn dron ale porad ho nikdo netestoval s miňivyjimkou u ktere nezverejnili zaznam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button