ČlánkyNovinkyZe světa

Apple Store začal s prodejem dronů DJI

Kromě iPhonů, iPadů a iPodů, si nyní můžete pořídit dron z Apple Store. Nejedná se pouze o iDrony.

Prodej začal v Úterý 1.9.2015

V Úterý začalo Apple Store prodávat drony společnosti DJI. DJI je největším světovým výrobcem spotřebitelských dronů a očekává se, že jejich tržby v letošním roce překročí částku 1 miliardu dolarů (v roce 2013 se jejich tržby pohybovaly okolo 130 miliónů dolarů). Čínská společnost v květnu zvýšila investice o 75 milionů dolarů, které jsou dle Street Journal oceněny na zhruba 8000000000 dolarů.

Cena a kvalita

Apple bude prodávat DJI Phantom 3 Professional za $ 1,259.95 (zhruba 32 000 Kč) v on-line eshopech a v maloobchodních prodejnách po celých Spojených státech. Stroj natáčí 4K videa a jeho doba letu činí necelých 23 minut. Technologický gigant také nabízí levnější verzi Phantomu, která disponuje “pouze” Full HD kamerou. Jedná se o vysoce kvalitní modely.

Drony nejsou jedinečné pro Apple Store a byly prodávány i na místech, jako je např. Amazon.com. DJI začalo s prodejem Phantomů v roce 2013.

Ostatní produkty a tisková zpráva

I když je to první nevlastní dron, který Apple prodává, není to jediný produkt z jejich eshopu, který nepatří pod jejich křídla. Apple Store prodává výrobky od velkých technologických společností, včetně GoPro HERO4 a Google Nest Cam – hlavní bezpečnostní kamery.

“Produkty DJI se zaměřují především na tvůrce a inovátory, kteří hledají vyjmečnou kvalitu” řekl výkonný ředitel společnosti DJI a zakladatel Frank Wang v tiskové zprávě. “Tím, že je Phantom 3 k dispozici na Apple Store, naše pokročilá úroveň tvořivé technologie se stane ještě více přístupná pro naše zákazníky.”

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button